Czech OPS Leader Training

Submit Audition/Proposal on this Project
Rate this Project

Project Main Details

Czech OPS Leader Training 
ZD1478130
This is an e-learning course for professional leaders in their field. Need a female voice talent to provide narration for the training course. The participants are new to e-learning, so need a friendly and easy to understand narration. The course is approximately 15 minutes. U.S. based preferred. 
2016-10-25 18:43:07 GMT
2016-10-27 13:00:00 (GMT -06:00) Central Time (US & Canada) 
Yes (click here to learn more about Voice123's SmartCast)
Closed
0
0
0 direct invitation(s) have been sent by the voice seeker resulting in 0 audition(s) and/or proposal(s) so far.
Voice123 SmartCast is seeking 15 auditions and/or proposals for this project (approx.) Invitations sent by SmartCast have resulted in 0 audition(s) and/or proposal(s) so far.

Project Parameters

The Voice Actor should be located in:
Flexible Price - USD 300 to USD 500
Training, business presentations, sales, and web sites
No
2207 WORDS
Czech OR English - USA and Canada
Not defined
Middle Age Female
• Audio files must be delivered via FTP/Dropbox/Google Drive/cloud
There are no special pre-, post-, or production requirements for this project.
Not defined
The voice seeker is willing to hire either union or non-union talents for this project

Script Details

Yes
N/A 
Dobrý den, ráda bychom věnovala několik minut, abychom Vás informovala o svém závazku k ESH&S a jeho významné úloze, kterou naši vedoucí místa hrají v plnění našich hodnot pro:
Zajištění bezpečného a zabezpečeného pracoviště a
Péči o životní prostředí a naše komunity
Na výkon ESH&S se dívám, jako na indikátor celkového zdraví činnosti. S ohledem na tuto skutečnost ITT věnuje značný čas a zdroje za účelem zlepšení výkonu ESH&S. Navzdory našemu pozoruhodnému úspěchu v této oblasti, jestvuje příležitost ke zlepšení a my musíme udělat vše, co můžeme, za účelem neustálého zlepšování v této oblasti.
Příklad, který jako vedoucí místa dáváte je důležitý a způsob, jakým budete komunikovat očekávaní ESH&S může mít velmi pozitivní vliv na naše výsledky a kulturu bezpečnosti. Zaměstnanci jsou naše nejcennější aktiva a prevence úrazů souvisejících s prací („a všechny nehody ESH&S”) patří mezi naše nejvyšší priority. Toto je důvod, proč Vás žádám o zahrnutí odpovědnosti za ESH&S do své denní pracovní rutiny. 
Please note that you should only use the script or your recording of it for auditioning purposes. The script is property, unless otherwise specified, of the voice seeker and it is protected by international copyright laws.

Voice-Seeker Details

116131
Sign in to display the company name (if applicable)
2016-10-19
7

4


Voice123 Team Comments

Voice123 consultations with this voice seeker regarding this project and/or other projects by this voice seeker, via phone, chat, and/or email.


unchecked This project - phone.

unchecked Previous projects - phone.


unchecked This project - email or chat.

unchecked Previous projects - email or chat.Note: Voice123 strives to establish the legitimacy of all projects posted. However, Voice123 subscribers and users are responsible for confirming information stated by prospective voice seekers, agents and/or clients. Voice123 subscribers and users assume all liability for use of any information found through Voice123, or any of its publications.

This page contains the most important details of this project. If you find the information on this project inaccurate or inappropriate, please let us know by contacting us.

Submit Audition/Proposal on this Project